FunForum

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » FunForum » Опитування » Антивіруси\\Який у вас антивірус ?\\ Його плюси і мінуси ?


Антивіруси\\Який у вас антивірус ?\\ Його плюси і мінуси ?

Сообщений 1 страница 5 из 5

Опрос

Який у вас антивірус ?
A!/ast

75% - 3
Dr.Web

0% - 0
Panda

0% - 0
ESET NOD32

0% - 0
Антивірус Касперського

0% - 0
Norton Antivirus

0% - 0
McAfee

25% - 1
Avira

0% - 0
Agnitum Outpost

0% - 0
ZoneAlarm

0% - 0
Голосов: 4

1

№1 - Колимось  в кого який стоїть антивірус , яка версія ! Його плюси і мінуси (на вашу думку)...

№2 - Вам подобаєтся ваш антивірус ? чи можливо ви би хотіли якийсь другий , але нема можливості чи часу ?

0

2

McAfee
плюси...якщо відкриваєш підозрілу папку і в ній вірус то антивірус повідомить про це або удалить вірус або помістить в карантин...це залежить чи активний вірус чи ні...якщо він активний то зразу удаляє походу так.
Також повідомлює якщо заходиш на сайт де є віруси...повідомляє про це і не дає вірусами перелізти на комп або здійснити їх злосні наміри...зразу удаляє...пред тим мав Nod32
мінус буває що деколи заносить до карантину файли з вінди...дллки різні із сістем 32

0

3

А в мене Avast !
Непоганий антивірус ! Знаходить і удаляє майже всі віруси !Також відвертає всі атаки вірусів з і-нету і повідомляє якшо вірус є на якомусь сайті !
До нього в мене був Касперський - гімно....Не до порівняння з Avastom.....Але багато людей кажуть , що антивірус Avira ще кращий і взагалі є одним із най , най кращих антивірусів..Хотів би я ще його випробувати)

+2

4

я коли користувався нодом...я і інші думали що то якийсь лівий антивірус...потім переконався що не так...коли перейшов на MCAfee тоді він став полпулярним

0

5

Аваст мене не підводить то нашо мені шось інше)))))Аваст найкращий)))

0


Вы здесь » FunForum » Опитування » Антивіруси\\Який у вас антивірус ?\\ Його плюси і мінуси ?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно